  • : 34G600A-B.AEU
  • : Монитори
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Vendor_url
https://www.lg.com/hk_en/monitors/gaming/34g600a-b/
Model
34G600A-B
Screen size
34"
Screen type
VA
Refresh rate
160Hz
Screen resolution
3440 x 1440
Screen aspect ratio
21:9
Pixel pitch
0.07725 ×0.23175mm
Color gamut
sRGB 99% (CIE1931)
Brightness
300cd/m²
Color saturation
16.7M
Contrast
4000:1
Response time
5ms (GtG at Faster), 1ms MBR
Viewing angle
178º(R/L), 178º(U/D)
I/O
HDMI: YES(2ea) DisplayPort: YES(1ea) DP Version: 1.4 Headphone out: 3-pole (Sound Only)
Audio
Speaker: 5W x 2 Maxx Audio
Mechanical design
Tilt/Height/Swivel Wall Mountable [mm]: 100 x 100 mm
Curvature
1800R
Features
Power adapter
External Power(Adapter) AC Input: 100~240V (50/60Hz) Power Consumption (Sleep Mode): Less than 0.5W Power Consumption (DC Off): Less than 0.3W
Weight
10kg
Dimensions
809 x 470.3 x 249.1mm
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Screen typeVA
Screen size34"
Screen Resolution3440 x 1440
Screen aspect ratio21:9
Pixel Pitch0.07725 ×0.23175mm
Brightness300cd/㎡
Contrast4000:1
I/OHDMI: YES(2ea) DisplayPort: YES(1ea) DP Version: 1.4 Headphone out: 3-pole (Sound Only)
Weight10kg
Dimensions809 x 470.3 x 249.1mm
Refresh rate160Hz
Color Saturation16.7M
Response Time5ms (GtG at Faster), 1ms MBR
Viewing Angle178º(R/L), 178º(U/D)
Vendor_urlhttps://www.lg.com/hk_en/monitors/gaming/34g600a-b/
Mechanical DesignTilt/Height/Swivel Wall Mountable [mm]: 100 x 100 mm
Model34G600A-B
Color GamutsRGB 99% (CIE1931)
AudioSpeaker: 5W x 2 Maxx Audio
Curvature1800R
Power AdapterExternal Power(Adapter) AC Input: 100~240V (50/60Hz) Power Consumption (Sleep Mode): Less than 0.5W Power Consumption (DC Off): Less than 0.3W
Тегло10.00кг
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)34
Резолюция3440x1440 (UWQHD)
Тип панелVA
Честота на опресняване (Hz)160
Време за реакция (ms)1 ms (MPRT)
Съотношение на страните21:9
ИзвитДа
HDR поддръжкаHDR10
Adaptive SyncFreeSync Premium
СвързаностHDMI 2.0, DisplayPort 1.4
Вградени високоговорителиНе
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаНе
USB хъбНе
LG 34G600A-B 34-инчов UltraGear гейминг монитор
Доминирайте във всяка игра с LG 34G600A-B, 34-инчов UltraWide гейминг монитор, създаден за потапящо, високоскоростно действие. Съотношението на страните 21:9 и резолюцията 3440x1440 осигуряват зашеметяващи детайли и по-широко зрително поле, докато 160Hz честота на опресняване и 1ms време за реакция поддържат геймплея плавен и без размазване.
Ключови Предимства
  • Светкавично бърза производителност — 160Hz опресняване и 1ms MPRT елиминират размазването при движение за кристално ясни и плавни визуализации в бързи заглавия.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екран34 инча
Резолюция3440x1440 (UWQHD)
Честота на опресняване160 Hz